Evden Para Kazanmanın En Etkili Yollarını Burada Keşfedeceksiniz!

 

Evden Para Kazanmanın En Etkili Yollarını Burada Keşfedeceksiniz!

 

Evden para kazanmanın en etkili yollarını öğrenmek ve bu konuda önemli bir adım atarak bir an önce kendi online işinizi kurmak ister misiniz? Bu amacınıza ulaşmanın en etkili yolunun internet üzerinden satış yapmak olduğunu sanırım söylememe gerek yok.

Nikah şekeri hazırlayarak, nakış dikerek veya bu tür işlerde çalışarak para kazanmayı da tercih edebilirsiniz… Evinden bu tür işler yapıp günlük harçlığını çıkan insanları da biliyorum. Bu da bir tercihtir. Günlük iş ilanlarına bakarak hızlı bir şekilde bu tür işlerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Fakat amacınız muhtemelen daha rahat bir işte daha rahat bir şekilde para kazanmak… İnternet üzerinden ürün satışı yaptığınız ve otomatik işleyen bir altyapıya sahip olmak hayallerinizi süslemiyor mu?

Pasif gelir kavramının ne anlama geldiğinden haberiniz var mı?

Eğer bu kavram size yabancı geliyorsa internetten para kazanma konusunda öğrenmeniz gereken çok şey var demektir. Pasif gelir ne demek biliyorsanız bu, bilmeyenlerden birkaç adım önde olduğunuz anlamına gelir.

Çünkü muhtemelen şimdiye kadar, online para kazanma konusuyla ilgili çeşitli içerikler okudunuz ve konuya aşinasınız. Hangi seviyede olursanız olun bu yazıdan çok fazla yeni bilgi öğreneceksiniz.

Bir zamanlar “Kendi online işini kurup pasif gelir elde etmek” benim için de birer hayaldi! Bunlara sahip olmayı düşlediğim günlerde ben de sadece SİZDEN BİRİYDİM. Aynı sizin gibi sabah 06.00’da kalkıp akşam 17.00’a kadar çalışabileceği bir iş aramak üzere kara kara ne yapacağını düşünen kafası karışık genç bir delikanlıydım.

Bir patronun altında çalışmak zorunda olmaktan kurtulmak istediğim o günlerde kendime yeni yollar arıyordum. Ve internet üzerinden para kazanma konusunda NEREDEYSE HİÇBİR BİLGİM YOKTU!

 • Ne yapacağımı bilmiyordum,
 • Nereden başlayacağımı bilmiyordum,
 • Online kazanç modelleriyle ilgili en ufak bir fikrim yoktu,
 • İnternetten nasıl ürün satıldığını bilmiyordum
 • E-ticaret yapmaya en hızlı şekilde nasıl başlayabileceğimi bilmiyordum,
 • Ve en önemlisi kendi online işimi kuracak cesareti kendimde bulamıyordum.

Fakat yavaş yavaş bu konularda kendimi geliştirmeye başladım. Online kazanç modelleri ve internetten para kazanma konularındaki bilgi birikimim arttıkça kendime daha çok güvenmeye başladım.

Bu şekilde kendi online işimi kurmak için almam gereken riskleri alabilir seviyeye geldim. Daha doğrusu artık buna mecbur olduğumu anladım. Aklımda hep şu düşünceler dönüyordu:

 • Üniversiteyi bitirdiğimde bilgisayar mühendisi olacağım.
 • Bir patronum olacak ve onun için çalışacağım.
 • Bir başkasını zengin etmek için mi bunca yıl okudum?
 • 3-4 bin TL para kazanmak için sabah 06.00’da kalkıp işe gitmek zorunda olacağım.
 • Hiçbir zaman kendi işimin sahibi olamayacağım.
 • Özel bir şirkette çalışacağım ve her gün kovulma stresi yaşayacağım.
 • Evden çalışmak ve işe gitme zorunluluğundan kurtulmak istiyorum.
 • Çalıştığım süre boyunca para kazanmak değil, günün 24 saati para kazanmak istiyorum.

Tüm bu isteklerim her gün defalarca aklıma geliyordu. Bu düşünceler zihnimde dönmeye devam ederken bir yandan online satış ve dijital pazarlama konularında kendimi geliştiriyordum.

En sonunda harekete geçip bir adım atmam gerektiğine karar verdim ve günümün büyük bir çoğunluğunu kendi online satış altyapımı kurmak için harcamaya başladım.

İsteklerimi ve arzularımı görmezden gelemezdim. Bunlar beni ben yapan en önemli değerlerdi… Bu riski almaya mecburdum. Çünkü şunu o zaman da biliyordum:

 

“Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.”

 

Artık günümün yarısından fazlasını kendi online işimi kurmak için harcıyordum. Ve sadece birkaç ay içinde internetten yaptığım satışlarla kendi harçlığımı çıkartabilir seviyeye geldim. 2-3 yıl içindeyse işler çok farklı bir noktaya ulaştı.

Bu kazançlarımın kanıtlarını odaklitrafik.com adresinde yer alan videoda detaylı olarak paylaştım. Oradan inceleme fırsatına sahipsiniz.

Şimdi hazırsanız bu seviyeye gelebilmek ve her ay düzenli olarak pasif gelir elde edebilmek için hangi kazanç metodunu uyguladığımı ayrıntılı olarak sizinle paylaşacağım.

 

Evden Çalışarak Pasif Gelir Elde Etmek İçin Uyguladığım Yöntem

 

İnternetten ürün satarak para kazanmak için uygulanabilecek en basit ve en etkili yöntemi uyguladım: Affiliate Marketing

Bu kazanç modelini kısaca anlatmak istiyorum;

Ürün sahibi olmanıza gerek kalmadan başkalarının ürünlerinin satışını yaptığınız ve aracı olduğunuz satış başına komisyon kazandığınız iş modeline Affiliate Marketing denir.

Amazon, Ebay, Aliexpress gibi dünyanın e-ticaret devlerinin kullanıcılarına sunduğu çok popüler bir kazanç modelidir.

Bu kadar popüler olmasının en önemli nedenleri sizce neler olabilir?

 • Ürün sahibi olmanıza gerek kalmaması,
 • Ürün tedarik etme sorununun ortadan kalkması,
 • Depo ve çalışan giderlerinin olmaması,
 • Aldığınız tek riskin harcayacağınız zaman olması
 • Çok ufak maliyetlerle bu kazanç modelini uygulamaya başlanabilmesi,
 • Müşteriyle iletişim kurmak zorunda olmamanız,
 • Ödeme altyapısı ve bu tür teknik işlerle sizin uğraşmamanız,
 • Tek işinizin internet üzerinden ürünleri satın alacak müşteriler bulmak olması,
 • Pasif gelir elde edilmesi (Gece uyurken bile satışlar otomatik olarak devam eder…)
 • Farklı firmalarla aynı anda çalışabilme imkanı,
 • İstediğiniz kategorideki ürünlere çalışma yapabilmeniz,
 • İşin sadece online marketing bölümüyle ilgilenmeniz ve gerisine karışmamanız.

Bunların hepsi affiliate marketing kazanç modelinin bize sağladığı kolaylıklar. Eğer öğrenciyseniz, evinden çalışmak isteyen bir ev hanımıysanız veya günün 6 günü işe giden fakat ek gelir elde etmek isteyen biriyseniz Affiliate Marketing kazanç modeli tam da size göre…

Bunun yanında full-time olarak sadece kendi online işinde çalışma fırsatını size sunabilecek çok etkili bir kazanç modeli. Burada başarılı olup olmamanız tabi ki uygulayacağınız stratejiyle doğrudan ilişkili.

İnternet üzerinden satış yapmak için uygulayabileceğiniz onlarca strateji var. Ve bu stratejilerin her birini denemek aylarınızı hatta yıllarınızı alabilir. Fakat sizi tüm bu yüklerden kurtaracak ve en etkili stratejiyi adım adım uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlayacak bilgileri e-kursumda paylaşıyorum.

Sadece Affiliate Marketing kazanç modelinin uygulanması konusuna odaklanan ve para kazandıran muhteşem bir stratejiyi aşama aşama anlatan bu e-kurs hayatınızda size çok farklı ufuklar açabilir.

Ve en önemlisi kendi online işinizi kurma yolunda 1 numaralı rehberiniz olabilir.

E-kursu incelemek isterseniz BURADAN detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine bu sayfadan kazanç kanıtlarımı da inceleyebilirsiniz.

Odaklı Trafik Sıfırdan İleri Seviyeye Affiliate Marketing E-kursunu incelemek için hemen tıklayın…

 

4 Bölümlük Ücretsiz Video Serisi

Affiliate marketing (satış ortaklığı) online kazanç modeli hakkında çok önemli bilgiler verdiğim, 4 bölümden oluşan özel bir ücretsiz video serisi hazırladım.

Bu özel video serisine kaydolduğunda, affiliate marketing kazanç modelini uygulamaya başlamak için ihtiyacın olan en özel bilgileri öğrenmiş olacaksın.

Kendi online işini kurmaya başlamak için atman gereken ilk adım bu videoları izlemek…

>>> Ücretsiz Video Serisine Hemen Kaydol!