Goomass, Online Kazanç Formülleri Satış Ortaklığı Kursları Hakkında Tüm Gerçekler!

 

Goomass, Online Kazanç Formülleri Satış Ortaklığı Kursları Hakkında

 

Satış ortaklığı e-ticaret yaparak para kazanmak isteyen kişilerin uygulayabileceği en pratik online kazanç yöntemlerinin başında gelmektedir. Şimdiye kadar bu kazanç modeli üzerinden nasıl para kazanıldığını anlatan çeşitli ürünler hazırlandı. Goomass, Online Kazanç Formülleri gibi ürünler satış ortaklığı kazanç modeline giriş yapmak isteyen kişilerin ilk karşılaştığı ürünler oldu…

Şu anda piyasaya baktığımızda ise bu ürünlerin hiçbirinden geriye eser kalmadığını görüyoruz. Bu ürünler satış ortaklığı kazanç modelinin Türkiye’de daha yeni yeni duyulmaya başladığı zamanlarda ortaya çıkmış ürünler.

Ve bu kurslar hep birbirine benzemekte… Kursların içinde anlatılan bilgilere baktığımızda, hep birbirine benzer şeyler anlattığını ve kursa katılan kişilerin memnun kalmadığını görüyoruz.

Bu olumsuz yorumları şimdiye kadar birçok kişiden duydum. Ve hala da duymaya devam ediyorum. Bu tarz kurslar satın alıp da “2-3 ay içinde kendime bir satış ortaklığı kazanç altyapısı kurmayı başardım!” diyen birine hiç denk gelmedim.

Üstelik birçok kişi de bu eğitimlerde öğrendiği bilgilerle iş yapmaya çalıştığı ve sonunda da başarısız olduğu için satış ortaklığı kazanç modeline olan inancını yitirmiş durumda…

 

Neden Odaklı Trafik E-Kursunu Hazırladım?

 

Ben genç yaşımdan beri satış ortaklığı kazanç modelini uygulayarak para kazanıyorum. Üstelik bu işe girdiğim ilk ayda organik trafikle 2 tane satış yapmayı başarmış nadir insanlardanım. Hayatımı yıllardır bu şekilde idame ettirirken ben bile uzun bir süre kendimi satış ortaklığı kazanç modeliyle ilgili bir kurs hazırlayacak seviyede görmedim.

Şimdiye kadar hep;

“Kendimi daha da geliştireyim, kendi online kazanç altyapımı daha da ileri bir seviyeye taşıyayım, o zaman geriye vakit kalırsa ve ihtiyaç da olursa böyle bir kurs hazırlarım!” Diye düşündüm.

Bu zayıf içeriğe sahip kurslar satılmaya ve sahipleri bu kursların satışından para kazanmaya devam ederken, ben sabırla online satış konusunda kendimi geliştirmek ve kendi bireysel kazancımı arttırmak için yırtınıp durdum.

Ve farklı adamlar da Dropshipping, Amazon FBA konularında piyasaya online kazanç eğitimleri sürmeye başlayınca artık doyurucu içeriğe sahip, gerçekten işe yarayan tekniklerin anlatıldığı bir e-kurs hazırlamaya karar verdim. Çünkü benim için artık bu kaçınılmaz oldu!

Garip garip, ne anlattığı belli olmayan kişiler internet üzerinden para kazanma piyasasında eğitim satarak para kazanınca bir süre sonra “Ben daha iyisini yapıp satmalıyım!” diye düşünmeye başlıyorsunuz.

“Madem böyle bir pazar var, o zaman bu pazardan en büyük payı ben almalıyım!” düşüncesi zihninizi sarıyor. Hem insanlar internetten para kazanmak için uygulayabileceği gerçekten etkili yöntemleri öğrenir, hem de ben bu şekilde bir para kazanma ürünü satarak kazancımı daha da arttırmış olurum.

Bir süre sonra bu şekilde düşünmeye başladım ve en sonunda da Odaklı Trafik Sıfırdan İleri Seviyeye Affiliate Marketing Kursu’nu uzun bir hazırlık sürecinden sonra yayına aldım.

Bazı kişiler daha anlattığı kazanç modeli üzerinden kendisi doğru düzgün para kazanamıyor ve buna rağmen sadece 1 ay içinde yüzeysel bilgiler veren bir kurs hazırlayıp piyasaya sürüp bu kursun satışından para kazanmaya başlayabiliyorsa burada bir yanlışlık var demektir.

Madem böyle bir ihtiyaç var, madem insanlar bir online kazanç kursu için 1000’lerce TL ödemeye hazır, o zaman bu ödemeyi benim kursum için yapmalılar.

Bu şekilde kendimden emin konuşmam aklınızda;

  • Ne kadar ukala!
  • Sanki diğerlerinden farklı ne anlatabilir?
  • Abartıyor!

Gibi düşünceleri meydana getirmiş olabilir. Ama ben bunları kendim uydurup da söylemiyorum. Hazırlamış olduğum e-kursa katılan herkes istisnasız ürünümden memnun kaldı. Ve yüzlerce TL ödemiş olmasına rağmen hiçbir şekilde para iade talebinde bulunmadı.

 

Satın Alanlar Odaklı Trafik E-Kursunu Neden İade Etmek İstemiyorlar?

 

Bunun en önemli nedeni şu ki; kursta anlattığım etkili olduğu defalarca kanıtlanmış strateji… Zaten kursu izlediğinizde ve anlattığım bilgileri gördüğünüzde ne kadar mantıklı ve sonuç getireceği aşikar olan bir strateji anlattığımı hemen fark ediyorlar.

Bunun yanında yardım isteyen ve takıldığı noktalarda destek almak isteyen kişilere samimi bir şekilde yardımcı oluyorum. Kendi online kazanç altyapımla ilgilenmek zorunda olduğum için vaktim doğal olarak sınırlı oluyor. Fakat ben yine de kursiyerlerime elimden geleni yapıyorum.

İnanır mısınız… Bir kursiyerimin kuracağı affiliate blogunun anasayfa makalesini (600+ kelime) kendi ellerimle yazıp teslim ettim. Bu derece özverili davranıyorum, ama bu örnekte anlattığım olay bir defaya mahsustu. Bir daha asla böyle bir şey olmayacak. 🙂

Demek istediğim şu ki, online kazanç eğitimi veren diğer kişilerden çok daha farklı bir bakış açısına ve karaktere sahibim. Ve internet üzerinden para kazanmayı anlatarak para kazanılacaksa, buradan gelecek kazancı en çok kendimin hak ettiğini düşünüyorum.

Odaklı Trafik e-kursunun diğer kurslardan farkıysa, kaliteli içeriği, anlattığı kesin sonuç getiren strateji ve bu samimi yaklaşım. Sırf bunları anlatmak için bir blog yazısı kaleme alma ihtiyacı hissettim ve siz de sabırla bu yazıyı okudunuz. Bunun için çok teşekkür ederim… Ücretli e-kursuma katılmak zorunda olmadığınızı ve sunduğum birçok kaynaktan ücretsiz olarak faydalanabileceğinizi bilmenizi isterim.

Sunduğum ücretsiz içeriklerin listesi:

Bu ücretsiz kaynaklardan dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu platformlarda paylaştığım içerikleri zenginleştireceğim ve size daha faydalı olabilmek adına elimden geleni yapacağım. Şimdilik görüşmek üzere…

4 Bölümlük Ücretsiz Video Serisi

Affiliate marketing (satış ortaklığı) online kazanç modeli hakkında çok önemli bilgiler verdiğim, 4 bölümden oluşan özel bir ücretsiz video serisi hazırladım.

Bu özel video serisine kaydolduğunda, affiliate marketing kazanç modelini uygulamaya başlamak için ihtiyacın olan en özel bilgileri öğrenmiş olacaksın.

Kendi online işini kurmaya başlamak için atman gereken ilk adım bu videoları izlemek…

>>> Ücretsiz Video Serisine Hemen Kaydol!