Türkiye’de Şimdiye Kadar Hazırlanmış En İyi Online Kazanç Kursu!

 

Online kazanç sektörüne giriş yapmak isteyenlerin davranışlarına baktığımızda, yaptıkları ilk şeyin internet üzerinde bir online kurs aramak olduğunu görüyoruz. İnternet üzerinden para kazanmak konusunda Google’da arama yaptığımızda karşımıza genellikle çöp içerikler çıkıyor.

Bu içerikleri okuyan birisi hiçbir şey öğrenemediği gibi aynı zamanda yazıyı okumak için ayırdığı 3 dakikasını da kaybetmiş oluyor. Bunu fark edenler hemen online kazanç konusunda derli toplu bilgilerin bulunduğu bir eğitim arayışına giriyor. Ve karşısına ilk çıkan eğitimi dört elle sarılıyor.

Zaten Dropshipping kazanç modelinin Türkiye’de bu kadar yayılmasının en büyük nedeni de bu… İnternetten para kazanma konusuyla ilgili Türkçe kaynaklar araştırdığımızda karşımıza sadece Dropshipping kazanç modeliyle ilgili bilgiler çıkıyor. İnsanlar başka alternatiflere sahip olmadığı için karşısına ilk olarak hangi kazanç modeli çıkıyorsa onunla ilgili bir eğitim satın alıyor.

Youtube’a ne zaman girsem karşıma Dropshipping modelini anlatan Türkçe bir video çıkıyor… Sanki en iyi online kazanç modeli Dropshipping… Sanki bundan daha iyi alternatifler yok… Bir online iş kurmanın tek yolu DROPSHİPPİNG!

Ortaya çıkan algı tam da bu şekilde… İşte, burası benim çıkış noktam. İnsanları online kazanç konusunda bilinçlendirmek ve Dropshipping modelinden çok daha etkili modellerin olduğunu göstermek için yola çıktım. 6 yıla yakın süredir hayatını affiliate marketing yaparak kazanan biri olarak bu konuda ciddi bir tecrübe biriktirdim.

Seninle bir sırrımı paylaşayım:

“Ben hiçbir zaman bir iş mülakatına katılmadım. Ve hiçbir patronun altında eleman olarak çalışmadım. 6 yıldır hayatımı internet üzerinden elde ettiğim kazançlarla sürdürüyorum.”

O nedenle “Ben de zamanında beyaz yakalıydım. Ofis hayatından çok sıkılmıştım, o nedenle online kazanç sektörüne girdim. Ve en sonunda 09.00-18.00 cenderesinden kurtuldum!” gibi ajitasyonlar yapamayacağım. Ben zaten o cenderenin içine hiç girmedim. Bir patronun altında çalışmanın bana göre olmadığının, iş hayatına atılmadan önce farkındaydım. Bazı şeyleri çok erken fark ettim ben… O nedenle kendimi bu konuda geliştirmeye çok erken yaşlarda başladım. İnternetten ilk paramı kazandığımda 20 yaşındaydım.”

Ve beni online kazanç sektörüne bu denli bağlayan, hızlı şekilde etkili sonuçlar almamı sağlayan kazanç modeli AFFİLİATE MARKETİNG oldu. Ben bu kazanç modeliyle sektöre giriş yaptım. Ve bu kazanç modeli üzerinden yürüdüm.

 

Neden Affiliate Marketing Modelini Tercih Ettim?

 

  1. Ürün üretmek zorunda değiliz
  2. Ürünün ödeme işlemleriyle uğraşmak zorunda değiliz.
  3. Müşterilerle iletişim kurmak zorunda değiliz.
  4. Fatura kesmek zorunda değiliz.
  5. Vergilendirme işlemleriyle uğraşmak ve şirket kurmak zorunda değiliz.
  6. Online satışın farklı aşamalarıyla meşgul olarak 5 tane işi aynı anda yürütmek zorunda değiliz.
  7. Pasif gelir anlayışının tam olarak anlamını karşıladığı bir kazanç modelidir.
  8. Amazon, Ebay, Aliexpress gibi dünyanın en büyük e-ticaret siteleri bu kazanç modelini kullanıcılarına sunar.

Yasal işlemleri, Türkiye’de hizmet veren affiliate ağları zaten bizim adımıza hallediyor. Bize sadece ürünlerin satış sitelerine kendi affiliate linkimiz üzerinden müşteri yönlendirmek kalıyor. Online kazanç sektörüne giriş yapmak için harika bir model… Bütün enerjimizi, sadece müşteri bulmak ve bu müşterileri kendi affiliate linkimiz üzerinden ürünlerin satış sitelerine yönlendirmek için harcarız.

Sistemin işleyişi çok basit ve dünya üzerinde online kazanç sektöründe en çok kabul görmüş modellerden birisi… En ünlü online kazanç eğitmenlerini incele! (Russel Brunson, Jeff Walker gibi…) Bu adamların hepsinin çıkış noktasında AFFİLİATE MARKETİNG var. Hepsi hayatının belli bir döneminde mutlaka affiliate modeliyle para kazanmış. Ve hala da kazanmaya devam ediyor.

Bu söylediklerim Dropshipping modeli için geçerli değildir. Online satış sürecinin birçok aşamasıyla bizim uğraşmamız gerekir. Ve yüksek kar marjına sahip dijital ürünler satma imkanımız yoktur. Fiziksel ürünlerin düşük kar marjına katlanmak durumunda kalırız.

Tüm bunları Türkiye’de yaşayan hevesli girişimcilere anlatabilmek için etkili bir online kurs hazırladım.

 

Odaklı Trafik Affiliate Marketing Kursu Ne Vaadediyor?

 

Affiliate marketing kazanç modelini uygulamak online kazanç sektöründe başarılı olacağımız anlamına gelmiyor. Her kazanç modelinde olduğu gibi, bu kazanç modelinde de birçok kişi başarısız oluyor.

Bunun en önemli nedeni ne biliyor musun?

YANLIŞ STRATEJİ UYGULAMAK! Bu hatayı bu işe yeni başlayan herkes gibi zamanında ben de yaptım. Bizim affiliate marketing konusunda satın alabileceğimiz kapsamlı bir kurs yoktu. Aldığımız kursların her birinden bir şeyler kapmaya çalışıyorduk. Her kursun anlattığı strateji farklıydı ve biz bunları tek tek deneyip en etkili olanın hangisi olduğunu bulmaya çalışıyorduk.

Zamanla deneme yanılma yöntemiyle affiliate marketing kazanç modelinden para kazanmak için uygulanması gereken en etkili stratejiyi keşfettik. Bu etkili stratejinin ne olduğunu ve nasıl uygulandığını Odaklı Trafik Affiliate Marketing Kursu’nda anlatıyorum.

Keşke zamanında, beni 10’larca farklı strateji denemek zorunda kalmaktan kurtaracak etkili bir kurs olsaydı. Ama bizim hiçbir zaman böyle bir imkanımız olmadı. Hep deneme yanılma yöntemiyle, yanlış yollara saparak, vakit kaybederek ilerledik.

Tüm bu zorluklara rağmen affiliate marketing yaparak her ay düzenli olarak binlerce lira kazanmayı başardık. Bu kazançların kanıtlarını bu sayfadaki videoyu izleyerek görebilirsin.

Anlattığımız etkili stratejiyi şimdiye kadar kim hakkını vererek uyguladıysa başarıya ulaştı. Türkiye’deki başarılı affiliateleri incelediğimizde hepsinin bu stratejiyi uyguladığını görebilirsin.

Kısacası, anlattığımız strateji kesinlikle işe yarıyor. Bu etkili bir stratejiyi tıpkı bir hap gibi kısa ve öz bir şekilde anlatıyorum. Lafı dolandırmadan, gereksiz bilgiler vermeden, işe yarayan ne ise onu göstererek… Tam bir uygulamalı online kazanç eğitiminin olması gerektiği gibi…

“Kendim nasıl bir online kazanç eğitimi almak isterdim?” Diye düşünerek bu kursu hazırladım. Bu nedenle bu kursun içeriğindeki bilgiler, Türkiye’de Dropshipping ve Amazon FBA konusunu anlatan diğer kursların içeriğiyle kıyaslanamayacak seviyede…

Odaklı Trafik affiliate marketing kursuyla ilgili en detaylı bilgileri BURADAN alabilirsin.