>>> Ücretsiz Video Serisine Buradan Kaydol!


 

Satış Ortaklığı Kazanç Modelinde Başarılı Olmak İçin Girişimci Ruhlu Olman Gerekiyor!

 

Merhaba, şimdi sana çok etkili bir online kazanç modelinden bahsedeceğim:

Affiliate marketing yani satış ortaklığı kazanç modelinden… Satış ortaklığı, yurtdışında oldukça popüler bir kazanç modelidir. O kadar popüler bir kazanç modeli ki, dünya üzerinde milyonlarca kişi satış ortaklığı yaparak internet üzerinden para kazanıyor ve geçimini bu şekilde sağlıyor.

Eminim, internetten para kazanarak hayatını sürdürmek senin için de harika olurdu. Evinden çalışarak para kazanmanın rahatlığını yaşar, kendi online işinin patronu olurdun.

Bunlar Türkiye’de çok az insanın sahip olabileceği lüksler. Çevrene bir bak bakalım. Kaç arkadaşın internetten para kazanarak geçimini sağlıyor? Muhtemelen bir kişi bile yoktur.

İnternet üzerinden para kazanmak herkese göre değil… Bunu sadece gerçekten isteyen ve kendine inanan kişiler başarabilecek. Ve tabi ki yaptığı işe inanan kişiler…

Neden sen de bunu başaracak kişiler arasında olmayasın?

Bunu yapabileceğine şu anda inanmıyor olabilirsin. Ama satış ortaklığı konusunda çalışma yapmaya devam ettikçe bunun yapabildiğini kendi gözlerinle göreceksin.

Buna adım kadar eminim.

Nasıl mı bu kadar emin olabiliyorum?

Tam 5 yıldır bu sektörün içindeyim ve bu iş için çok ciddi emekler harcadım. Çok ciddi bir tecrübe kazandım. Çok kişinin satış ortaklığına hevesli bir şekilde başlayıp kısa süre içinde işi bırakmasına şahit oldum.

Aynı şekilde sıfırdan başlayıp bu işten düzenli kazanç elde etmeye başlayan da çok insan gördüm.

 

“Başarılı olan kişilerin sırrı şuydu: Girişimcilik Ruhu ve İstikrar”

 

Eğer girişimci bir ruha sahipsen ve bu iş için istikrarlı bir şekilde çalışma yapmaya devam edersen mutlaka emeklerinin karşılığını alır, başarıya ulaşırsın.

Bunu yapabileceğine dair inançlarının kuvvetlenmesi için öncelikle satış ortaklığı kazanç modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olman gerekiyor. Bilgi güçtür. Bunu asla unutma. Bir konuyu ne kadar iyi bilirsen, o konuda başarılı olacağına dair inançların o kadar kuvvetli olur. Birileri sana işin doğrularını anlatmalı ki, bu işin gerçekten yapılabilir olduğuna dair inançların artsın.

Bunun için satış ortaklığı kazanç modeliyle ilgili hazırlamış olduğum dört bölümlük ücretsiz video serisine hemen kaydolmanı tavsiye ederim. Bu özel video serisiyle birlikte bir de ücretsiz e-kitapçık hediyesi alacaksın.

Bu kaynaklar senin için çok öğretici olacak. Bu yazının sonunda bulunan bölümden ücretsiz kaynaklara ulaşabilirsin.

Bu video serisini izlediğinde satış ortaklığı kazanç modelini tam olarak anlamış ve bu işi yaparak nasıl para kazanıldığını detaylı şekilde öğrenmiş olacaksın.

Şimdi kaldığımız yerden devam edebiliriz.

İster satış ortaklığı kazanç modelini uygula ister başka bir online kazanç modelini… Hangisini uygulayacak olursan ol şunun farkında ol:

Yeni bir online iş kurmak, yeni bir girişim yapmak anlamına gelir. Ve bunu, sadece girişimciler başarabilir.

Şimdi sana sormak istiyorum:

 

“Kendini bir girişimci gibi hissediyor musun?”

 

Girişimci diyerek neyi kastediyorum? Hemen açıklayayım!

Girişimcilerin özelliklerine bakacak olursak;

Bir girişimci kuracağı işten 2 haftada para kazanmaya başlamayı beklemez. Girişimci, yapacağı girişimin belli bir süre sonra ona para kazandırmaya başlayacağını bilir.

Bir girişimci yaşadığı ilk başarısızlıkta hemen pes etmez. Sabırlı bir şekilde sonuç alıncaya kadar devam eder.

Bir girişimci için yaptığı iş onun tutkusudur. Adeta yaşama sevincidir.

Yaptığı iş için vakit harcamak ona bir külfet gibi gelmez. Çünkü o yaptığı işi severek yapıyordur. Öncelikli hedefi para kazanmak değil, sevdiği işi yapmaktır.

 

Bir girişimci başarılı olmaya açtır, paraya değil.

 

Kaliteli bir girişimci bilir ki işinde başarılı oldukça zaten otomatikman para da gelecek.

Girişimci ruhlu biri şu vaatlere kanmaz:

“Günde 1 saat çalışacaksın ayda 10 bin lira para kazanacaksın!”

“Kısa bir süre içinde parayı götüreceksin.”

Bunlar girişimci ruhlu kişiler için anlamsız cümlelerdir.

O zaten yaptığı işe tutkuyla bağlıdır. Kendi işini yapıyor olmak onun için bir keyiftir. O zaten müthiş bir çalışma azmine sahiptir. Günde 1 saat çalışarak işini yapabiliyor olsa bile o her zaman daha fazla çalışmayı tercih edecektir.

Dedim ya onun için kendi işini yapmak bir keyiftir.

Evet tüm bu özellikler girişimci ruhu temsil ediyor.

Bu özelliklerin kendinde olduğunu düşünüyor musun?

Eğer bunlar sende yoksa satış ortaklığı gibi bir online girişim yapmaya başlamadan önce bu konularda kendini eğitmen gerekecek.

Belki hayattaki önceliklerini incelemen, girişim yapmaya hazır olup olmadığını sorgulaman gerekecek. Mesela önceliğinin acil para kazanmak mı yoksa ciddi bir girişim yapmak mı olduğunu sorgulayabilirsin.

Belki de internet girişimlerinin nasıl ortaya çıktığına dair çeşitli hikayeler okuyarak bu konudaki inançlarını değiştirebilirsin.

Eğer ki uzun süredir içinde girişimci bir ruhun var olduğunun farkındaysan ve ben bunları anlatırken “Evet, işte tam da beni tarif ediyor.” Diyorsan aramıza hoş geldin.

Emin ol ki, satış ortaklığı tam da sana göre bir iş olacak. Ve istikrarlı şekilde çalışmaya devam ettikçe bu işte başarılı olacaksın.

Ama dediğim gibi, bu iş modelini uygulamaya başlamadan önce bu konuda detaylı bilgi sahibi olman gerekiyor. Satış ortaklığı kazanç modeliyle ilgili bilgi birikimin artsın ki, bu işi yapabileceğine dair inançların da kuvvetlensin.

Bir sonraki videoda görüşmek üzere…

4 Bölümlük Ücretsiz Video Serisi

Affiliate marketing (satış ortaklığı) online kazanç modeli hakkında çok önemli bilgiler verdiğim, 4 bölümden oluşan özel bir ücretsiz video serisi hazırladım.

Bu özel video serisine kaydolduğunda, affiliate marketing kazanç modelini uygulamaya başlamak için ihtiyacın olan en özel bilgileri öğrenmiş olacaksın.

Kendi online işini kurmaya başlamak için atman gereken ilk adım bu videoları izlemek…

>>> Ücretsiz Video Serisine Hemen Kaydol!

Videoyla İlgili Düşüncelerini Paylaş!